Mimořádne vyjadření KUČR /WCHSA:

 Na základě dosud nevyřešených bodů ve smlouvě mezi WCHSA a MKSZ (Maďarská organizace pro spolupráci) ohledně mistrovství konaných mimo Maďarskou republiku v sezóně 2023 navrhlo ústředí WCHSA změnu výstav na 25.02.2023 a 07.10.2023 (malá a velká plemena). 


Po vzájemné dohodě byla dohodnuta země pro náhradní mistrovství, a to Rakousko, s poskytnutím licence na rok 2023. Zároveň vedení KUČR informuje, že pro tato mistrovství bude platit standardní praxe tak, jak byla vyhlášena,  a tedy za 1x CP, JCAC, CAC, VCAC bude zajištěno Mistrovství Rakouska v dané tříde.
A.Kubíková-Szánto
víceprezident KUČR

PARTNERSTVÍ s GENOMII

Kynologická unie ČR, se stala registrovaným partnerem společnosti GENOMIA. Členové KUČR, mají právo požádat o 10% slevu na testy z nabídky společnosti - http://www.genomia.cz/cz/terms_conditions/#kluby.
Podmínkou získání slevy je online objednávka na testy a zadání, že jste členem KUČR, po prověření vám bude poskytnuta sleva na testy či testovací sady, na slevy není zákonný nárok a řídí se vždy podle podmínek společnosti GENOMIA.

KYNOLOGICKÁ UNIE V ROCE 2023

Kynologická unie České republiky v roce 2023 připravila řadu nových aktivit. Do nabídky vzdělávání jsme zařadili dva semináře. Jeden spojený s úpravou dlouhosrstých plemen a druhý spojený s Genetikou a Porodnictvím. V letošním roce můžete získat až 5 Národních šampionátů cizích zemí. Připravili jsme DUO CACIB v jeden a dva dny. Pevně věříme, že i letos přispějeme ke vzdělávání a rozvoji kynologie v ČR.