PROPOZICE

Vážený vystavovateli,

  Děkujeme za registraci na INTERNATIONAL CACIB DOG SHOW SMALL BREED- CHAMPIONSHIP OF AUSTRIA, která se uskuteční dne 25.02.2023 v Praze - https://simanda.cz/kontakty/.

Tato výstava je věnována malým plemenům do 45 cm uvedené ve stanovách skupin WCHSA zejména ve skupině VII. Bliží seznam naleznete na našich stránkách v sekci výstavní dokumentyhttps://www.kynologickaunie.cz/dogshow
Zúčastnit se mohou všechna plemena do 45 cm s PP včetně plemen, která nejsou uznána v jiných organizacích.: Biewer YT, Black YT, Biro YT, White YT, Chocolate YT, Merle YT, Golddust YT, Oceán YT, Pomeranian,
 atd.

Mimořádne vyjadření KUČR /WCHSA:

 Na základě dosud nevyřešených bodů ve smlouvě mezi WCHSA a MKSZ (Maďarská organizace pro spolupráci) ohledně mistrovství konaných mimo Maďarskou republiku v sezóně 2023 navrhlo ústředí WCHSA změnu výstav na 25.02.2023 a 07.10.2023 (malá a velká plemena). Po vzájemné dohodě byla dohodnuta země pro náhradní mistrovství, a to Rakousko, s poskytnutím licence na rok 2023. Zároveň vedení KUČR informuje, že pro tato mistrovství bude platit standardní praxe tak, jak byla vyhlášena,  a tedy za 1x CP, JCAC, CAC, VCAC bude zajištěno Mistrovství Rakouska v dané tříde.


                                                       POKYNY:

PROGRAM:

9.00 -10.00 hod – REGISTRACE

 10.00-10.05 hod –Proslov

10.15.hod –15.00 hod Posuzování v kruhu 

15.30-16.00 hod  - JUNIOR HANDELING, BEST GROOMING, BEST COUPLE, BEST BREEDER GROOP

16.05 – 17.00 hod  Závěrečná kola - BABY BIS, PUPPY BIS, JUNIOR BIS, VETERAN BIS, BIG, BIS CHAMPION OF AUSTRIA

                                     17.00 hod. ukončení akce

Parkování: Parkování je možné vedle silnice a na přilehlém parkovišti.

Navigace:

Adresa:  Penzion a Restaurace Šimanda
Šimanovská 47, 198 00 Praha 9 – Kyje

Stravování: Stravování a občerstvení je možné přímo v Restauraci Šimanda. 

Soutěže: Do extra soutěží se můžete přihlásit přímo při registraci.

Stoly a židle jsou zajištěny pořadatelem.


PŘÍSNÝ ZÁKAZ VOLNÉHO POHYBU PSŮ!

Žádáme všechny, aby respektovali toto nařízení a hlavně, aby jste si uklízeli exkrementy po svých psech.

Vzhledem k tomu, že výstava je jen pro registrované účastníky, nebude do haly vpuštěn nikdo jiný.

Pokyny e-mailem:
Každý z účastníků obdrží pokyny se startovacím číslem do e-mailu. Při registraci se prosím přihlašujte prostřednictvím registračních čísel, které jste dostali do e-mailu. 

         Pevně věříme, že strávíte pěkný víkend s množstvím akcí, které jsme pro Vás připravili. Výstava je o příjemné atmosféře a spokojenosti všech zúčastněných, včetně našich čtyřnohých miláčků.

 Těšíme se na Vás!

Každý pes musí mít veterinární průkaz či osvědčení s platným očkováním proti vzteklině, psince, parvoviróze a hepatitidě minimálně 21 dní a maximálně 1 rok před výstavou, resp. podle délky platnosti vakcíny. Psi ze zahraničí musí mít PET PASSPORT nebo OSVĚDČENÍ s platným očkováním proti vzteklině.

Each dog must have a veterinary card or certificate with valid vaccinations against rabies, canine distemper, parvovirus and hepatitis at least 21 days and a maximum of 1 year before the show, respectively. depending on the duration of the vaccine. Dogs from abroad must have a PET PASSPORT or CERTIFICATE with a valid rabies vaccination.